preskoči na sadržaj

Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek

Login
Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Priručnik za pomoćnike u nastavi za rad s djecom s teškoćama u razvoju
Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
OBAVIJESTI ZA POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2021./2022. I PRVI DAN NASTAVE
Autor: Administrator , 1. 9. 2021.

  • obvezno je pridržavanje epidemioloških mjera objavljenih na stranici Škole
  • prijepodnevna smjena:  prvi  i treći razredi počinje u 8:00 sati – sat traje 30 minuta
  • poslijepodnevna smjena: drugi i četvrti razredi počinje u 14:00 sati – sat traje 30 minuta.
  • prvi razredi (1.a, 1.b, 1.n, 1.g, 1.kz) čekaju pred ulazom škole i u 8:00 sati s razrednicima odlaze u svoje učionice
  • treći razredi (3.a, 3.b, 3.n, 3.g) ulaze u školu u 7:50 sati (da se ne stvara gužva zbog  epidemioloških mjera)
  • raspored sati bit će objavljen na stranici Škole – svi razredi prva dva sata imaju SRZ
  • popis učenika 1.a i 1.b razreda bit će na vratima škole
  • raspored učionica i satnica za sve razrede nalazi se na poveznici OPŠIRNIJE i ulaznim vratima

SATNICA ZA PONEDJELJAK  6. RUJNA 2021.

Prije podne

1. sat          8:00  -  8:30

2. sat          8:35  -  9:05

3. sat          9:25  - 9:55

4. sat          10:00  - 10:30

5. sat          10:35  - 11:05

6. sat          11:10  -  11:40

7. sat          11:45  -  12:15

 

Poslije podne

1. sat          14:00  -  14:30

2. sat          14:35  -  15:05

3. sat          15:25  - 15:55

4. sat          16:00  - 16:30

5. sat          16:35  - 17:05

6. sat          17:10  -  17:40

7. sat          17:45  -  18:15

 

RASPORED UČIONICA ZA ŠK. GOD. 2021./2022.

RAZRED I BROJ
UČENIKA U RAZREDU

UČIONICA

RAZREDNIK

1.a       (22)

6

Ana Krmek

1.b      (23)

7

Darija Ergotić

1.n      (23) 

5

Tatjana Varga

1.g      (24)

14

Igor Grubišić

1.kz     (20)

9

Zorica Majić

2.a       (18)

6

Christina Varžić

2.b        (23)

7

Jasna Sudarić

2.n        (20)

8

Diana Trišler (Nives Bušić)

2.wd     (23)

22

Dinko Blažević

2.e        (7)

19

Adrijana Šepić

3.a        (22)

10

Sanda Varvodić

3.b         (21)

20

Ozana Vignjević

3.n         (25)

8

Dragana Viljanac

3.g         (20)

22

Saša Vrbanjac

4.a         (23)

10

Zorica Nestorović

4.b         (22)

2

Mirjana Nagy

4.g         (13)

15

Renato Ergotić

4.e        (17)

14

Tamara Kapraljević

4.kz      (26)

5

Sandra Valić





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju