Dan žena u Ruđerici
Autor: Sandra Valić, 11. 3. 2024.

Dan žena u Ruđerici obilježili smo na najljepši mogući način – predstavljanjem naših iznimno uspješnih učenica Dunje Primožić, Leone Kocet i Mije Wild i druženjem u školskoj knjižnici.

U prepunoj knjižnici u petak, 8. ožujka imali smo priliku čuti što inspirira Dunju u ukrašavanju torti po kojima je nadaleko poznata, koje su Leoni najdraže heklane igračke i kada ih je počela izrađivati te koji su najveći uspjesi naše državne reprezentativke u atletici Mije i kamo je sve putovala na natjecanja. Naravno, još i puno više o sebi i svojim aktivnostima ispričale su nam naše učenice te poručile da se svaki cilj može ostvariti uz puno truda i dobru organizaciju vremena.

Susret su moderirale učenice 2. b razreda Jana Držaić i Iva Haring, a organizirale su ga profesorica Ozana Vignjević i knjižničarka Mirta Burcar. Svi smo se složili da je ovakav format tzv. žive knjižnice kakav su nam profesorice priredile odlična metoda i veselimo se novim susretima s učenicima!