« Svibanj 2024 »

ZAVRŠENO 3. NATJECANJE UČENIKA IZ OBRAZOVNOG PODSEKTORA KEMIJSKA TEHNOLOGIJA U ZANIMANJU EKOLOŠKI TEHNIČAR, U OSIJEKU 24-25. OŽUJKA 2011.
Autor: Administrator , 10. 4. 2011.

U školskoj 2010./2011. godini po treći puta organiziran je susret najboljih učenika srednjih škola iz Obrazovnog sektora geologije, rudarstva, nafte i kemijske tehnologije u zanimanju ekološki tehničar. Našoj Školi je ove godine pripala čast da bude domaćin. Zahvaljujući predanom radu članova Državnog povjerenstva, zalaganju svih nastavnika i učenika te uz podršku ravnateljice, dvodnevno druženje i natjecanje proteklo je u ugodnoj i radnoj atmosferi.

Na državno natjecanje pozvani su učenici 4. razreda za zanimanje ekološki tehničar koji su na školskom natjecanju riješili najmanje 50% zadataka, a natjecanje se provodilo pisanom provjerom stručno-teorijskog znanja i praktičnim zadatkom.

Otvorenje natjecanja osmislila je prof. Snježana Šulentić koja je sa svojom dramskom skupinom upriličila predstavu ekološkog sadržaja. Efektnosti predstave doprinijele su „Druge“, vokalni  ženski sastav, izvodeći koloplet slavonskih pjesama, a za nadahnutu scenografiju pobrinula se prof. Ana Lišnjić.

U oštroj konkurenciji Zadrana, Riječana, Zagrepčana i Kutinjana, naš učenik Luka Javorović osvojio je 4. mjesto na čemu čestitamo njemu i njegovoj mentorici  prof. Silviji Vučković.

Prvo mjesto osvojio je Filip Car iz Prirodoslovne škole V. Preloga Zagreb. Mentor  Mirela Zenko Ivić.

Drugo mjesto osvojila je Sanja Paparić iz Prirodoslovne i grafičke škole  Rijeka. Mentor Irena Sabo.

Treće mjesto osvojila je Sarah Mateša iz Prirodoslovne i grafičke škole Rijeka. Mentor Sanja Žužek.

Fotografije pogledajte u foto galeriji.