« Studeni 2017 »

Volonterski klub – posjet Azilu za pse
Autor: Jasna Sudarić, 11. 5. 2017.

Ideja da se i ove školske godine posjeti Azil za pse razveselila je naše učenike prvih razreda.
Veliki broj učenika prvih razreda, koji su se uključili u Volonterski klub u organizaciji prof. Sudarić, oduševili su se kada su čuli da se ponovno organizira posjet ovim napuštenim i napaćenim četveronožnim bićima. Kako bismo razvijali svijest o odgovornosti prema životinjama i humanom postupanju s njima, slobodno vrijeme proveli smo u njihovom društvu u četvrtak nakon nastave (4.svibnja), a u subotu prije podne (6.svibnja), pridružila nam se nekolicina učenika i iz trećih razreda s prof. Vignjević.

Nakon što smo prethodno najavili dolazak te prikupili nešto hrane i toplih dekica, uputili smo se u Azil gdje su nas nestrpljivo dočekali ove dražesne, iako, nažalost, napuštene, a nerijetko i zlostavljane životinje. Uživali smo u druženju i obećali da ćemo ih uskoro ponovno posjetiti!

Voditeljica Volonterskoga kluba:

Jasna Sudarić, prof.