preskoči na sadržaj

Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek

Login
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Priručnik za pomoćnike u nastavi za rad s djecom s teškoćama u razvoju
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Svečani prijem učenika i njihovih mentora
Autor: Sandra Valić, 1. 6. 2017.

I ove se školske godine dio naših učenika posebno istaknuo svojim uspjehom te zasluženo natjecao na županijskim i državnim natjecanjima. Puno je truda i ljubavi uloženo u njihov uspjeh, kako samih učenika, tako i njihovih mentora.

U čast tim, najboljim, učenicima i njihovim mentorima u školskoj je knjižnici 30. svibnja 2017. održan svečani prijem te je svaki učenik za uspomenu dobio knjigu Brune Šimleše Ljubavologija.

Ponosimo se našim učenicima i njihovim mentorima i želimo im puno zadovoljstva i uspjeha i nadalje!

Donosimo popis svih učenika i njihovih mentora.


NAGRAĐENI UČENICI

PREDMET

UČENIK

PROFESOR MENTOR

Engleski jezik

Marko Palijan

Darija Ergotić

 

Rober Đujić

Darija Ergotić

 

Matea Putnik

Dahna Kristek

 

Andrej Gregić

Tamara Kapraljević

Njemački jezik

Branka Rumstein

Sonja Ber

Biologija

Sanela Damjanović

Ana Krmek

 

Dora Rebeka Divković

Ana Krmek

 

Dina Magić

Ana Krmek

 

Kristina Sabljić

Ljiljana Vidović

 

Šimun Rezo

Ljiljana Vidović

 

Lora Kovač

Marija Dundović

Ekološki tehničar (državno)

Matej Vidović

Ana Krmek

Klokan

Matej Balta

Rebeka Konjarik-Bošnjak

 

Matija Videković

Mirjana Matić

 

Mateo Cicvarić

Rebeka Konjarik-Bošnjak

 

Lucija Tolj

Mirjana Matić

Filozofija

Antonio Kovačević

Attila Lukić

 

Maja Pavlovsky

Attila Lukić

Povijest

Mirta Tonc

Sergej Filipović

 

Robert Đujić

Sergej Filipović

 

Tea Rudnički

Sergej Filipović

Geografija

Matija Dorić

Tin Kovačević

 

Mislav Kraljević

Tin Kovačević

 

Sanela Damjanović

Tin Kovačević

Projekt građanin

Ivana Bošnjak

Gordana Popović

 

Ana Bistrović

Gordana Popović

 

Jozo Nogalo

Gordana Popović

 

Marija Šperanda

Gordana Popović

Simulirana sjednica Sabora

Lucija Purgar

Jasna Sudarić

Vjedra: Koreodrama – Moj život

Lovro Žada

Igor Grubišić

 

Tea Tonković

Igor Grubišić

 

Bruno Osmanagić

Igor Grubišić

 

Filip Dolić

Igor Grubišić

 

Tamara Jerković

Igor Grubišić

 

Patricija Ištoković

Igor Grubišić

 

Karla Mitrović

Igor Grubišić

Državna smotra fotografije, audiovizualnih oblika i grafičke tehnologije

Milana Vukomanović

Ana Karlović

Nutri-vita  (državno)

Sara Banjac

Dragana Viljanac

Kemija

Laura Dimter

Christina Varžić

 

Fran Prašnikar

Christina Varžić

 

Matija Videković

Christina Varžić

"Zlatni" rukometaši - prvaci Osijeka

Kuštrim Ninaj

Matej Pavlović

Fran Nemet

Luka Omičević

Matej Vujanić

Ivan Marinović

Luka Jakobović

Hrvoje Krznarić

Luka Hren

Marko Buhinjak

Zdravko Kovčalija

Josip Čolić

Ivan Kercel

Fran Ostović

Matej Brtan

Diana Trišler





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju