„Živa knjižnica“ u CISOK-u
Autor: Gordana Popović, 3. 6. 2019.

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Osijek središnje je mjesto namijenjeno profesionalnom usmjeravanju i razvoju karijere s ciljem povećanja konkurentnosti radne snage na lokalnom tržištu rada. Razmišljanje o odabiru srednje škole i poslovima kojima se želimo baviti u budućnosti važan su dio cjeloživotnog učenja.
U skladu s tim u petak, 24. svibnja 2019. godine održana je u prostoru CISOK-a aktivnost „Živa knjižnica“, na kojoj su predstavnici 2. b razreda Lara, Mirjana i Andrija informirali zainteresirane učenike osmih razreda o tome što upisati u „Ruđerici“.

Uz pomoć naše koordinatorice za suradnju s CISOK-om pedagoginjom Gordanom Popović predstavili su smjerove koje upisujemo u 2019./2020. godini: prirodoslovna gimnazija, tehničar nutricionist, kemijski tehničari i grafički urednik-dizajner.
Nadamo se daljnjoj suradnji s CISOK-om i što većem broju novih učenika u školi za upis u prvi razred.