« Svibanj 2024 »

Upisi učenika u prvi razred
Autor: Administrator , 4. 7. 2021.

Upisi učenika u prvi razred su od 12. do  14. srpnja 2021. od 8 do 12 sati.
Učenici  na upisu trebaju  priložiti  upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika koja je ispisana iz sustava za upise u srednju školu (NISpuSŠ).
 Za grafičkog  urednika-dizajnera,  nutricionista i kozmetičara potrebna je potvrda nadležnog školskog  liječnika.
Za zanimanje kozmetičar potrebno je i priložiti uplatnicu za plaćenu naknadu za povećane troškove obrazovanja od 200 kn.(primjer uplatnice pod OPŠIRNIJE).

Za upis u prirodoslovnu gimnaziju ne treba nikakava potvrda od strane liječnika.

Kandidati s teškoćama u razvoju i kandidati koji su ostvarili dodatne bodove za upis (zdravstvene teškoće, bez roditelja ili odgovarajuće skrbi, dugotrajna nezaposlenost oba roditelja, dugotrajna teška bolest roditelja, natjecanja…)  također trebaju za to priložiti potvrde.

Upisnicu se (kao i ostale potrebne dokumente važne za upis) može skenirati i poslati  putem elektroničke pošte na ured@ss-tehnicka-rboskovica-os.skole.hr
Upisnicu ovim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Priloženi dokumenti:
uplatnica.jpg (311.17 KB)