« Svibanj 2024 »

O napretku radova u okviru projekta
Autor: Sandra Valić, 19. 9. 2022.

Sretni smo što s vama možemo podijeliti vijest da aktivnosti u sklopu projekta „Zajedno u duhu – zajedno u sportu“ napreduju prema planu te da su završeni radovi planirani za ovu fazu obnove naše sportske dvorane.
Čestitamo školi partneru Katoličkom školskom centru „Sveti Pavao“ Zenica što je uspješno privela kraju renovaciju svoje sportske dvorane! Otvorenje dvorane upriličeno je 12. rujna treningom i utakmicom reprezentacije futsala Bosne i Hercegovine, o čemu možete čitati u nastavku.

Daljnje aktivnosti projekta uključuju sportski susret učenika i nastavnika obiju škola, čemu se posebno veselimo i željno iščekujemo, posebice imajući na umu da će domaćin druženja biti naša škola.

Tematska online suradnja:

Zdrave životne navike - put do zdravlja, Nutricionističko savjetovanje, Tjelovježba

• sastavljanje plana prehrane suradnjom nutricionista, prehrambenih tehnologa i kineziologa za djecu s prekomjernom i preniskom tjelesnom masom
  • izrada plana tjelovježbe za jačanje muskulature, prevenciju i korekciju postularnih poremećaja kod učenika