« Svibanj 2024 »

Božićna priredba
Autor: Sandra Valić, 23. 12. 2022.

Ovogodišnjoj božićnoj priredbi svi smo se jako veselili i konačno smo ju dočekali u srijedu, 21. prosinca.
Sadržajem i sudionicima bogatija no prijašnje priredbe, okupila nas je u školskom holu, ujedinila učenike i nastavnike, sve djelatnike naše škole, čak i pokojeg roditelja, i zaista nas je na najbolji način uvela u vrijeme mira, radosti i Božića.
Jako je puno učenika i nastavnika sudjelovalo u pripremi i izvedbi programa i svaki od njih zaslužuje pohvalu!

Glavni organizatori cijelog programa profesori su Igor Grubišić i Snježana Šulentić, koji su ove godine bili i aktivni učesnici u samoj priredbi. Imali smo priliku vidjeti tzv. predstavu u predstavi jer je kao dio igrokaza prikazana koreodrama (u režiji prof. Grubišića), koju smo svi vrlo emotivno doživjeli. Nakon niza godina ponovno su, na inicijativu profesorice Ozane Vignjević, učenici i nastavnici pjevali u duetima. Dok su se božićni hitovi redali jedan za drugim, i atmosfera je rasla, a publika je svaki duet nagradila velikim pljeskom, pjevajući s njima svima znane pjesme. Posebno zanimljiv „duet“ činio je cijeli 3. wd razred s razrednikom Dinkom Blaževićem pjevajući pjesmu „Raduj se, cijeli svijete“. Naš školski bend sjajno je pratio vokale, a posebno nas veseli što su se i u bend i u dramsku sekciju uključili učenici prvih razreda, što nam garantira još izvrsnih svirki i predstava u našoj Ruđerici.

Fotografije: Foto i filmska družina, mentorica profesorica Ana Karlović