« Svibanj 2024 »

DOKKICA organizirala reviju školskih projekata prevencije vršnjačkog nasilja
Autor: Administrator , 8. 3. 2023.

Na Dan prevencije vršnjačkog nasilja 22. veljače, a u sklopu projekta Mir je moj đir, Dječji kreativni centar DOKKICA organizirao je reviju školskih programa i projekata prevencije vršnjačkog nasilja, koja se prenosila uživo na Facebook stranici DOKKICE.
Naša škola godinama uspješno provodi školske preventivne programe te je među nekoliko stručnjaka koji su izlagali na ovoj reviji naša pedagoginja Gordana Popović predstavila projekt Cyberbulling zaustavimo i smiješak na lice stavimo.

Podsjetimo, ovaj je projekt Ruđerica provela u suradnji s Centrom za nestalu i zlostavljanu djecu tijekom školske godine 2021./2022., a početkom ove školske godine objavljen je priručnik nastao kao rezultat aktivnosti u okviru samoga projekta. Priručnik je namijenjen svim nositeljima školskih preventivnih programa u srednjoj školi, na raspolaganju je na mrežnim stranicama naše škole te vas pozivamo da ga prolistate i, prema potrebi, preuzmete.