« Svibanj 2024 »

Uskrsna priredba
Autor: Sandra Valić, 8. 4. 2023.

Jučer, 5. 4. na najljepši smo mogući način pripremili se za proljetne praznike prigodnim program koji je za naše učenike i djelatnike održan u školskom holu. Zadovoljstvo je bilo gledati izvođače, koji su i ovaj put uložili mnogo truda u organizaciju i izvedbu priredbe, i na tome im od srca zahvaljujemo.
Toplom čestitkom za nadolazeće blagdane svim učenicima, djelatnicima i njihovim obiteljima okupljenima se obratila naša ravnateljica Nada Pitinac, nakon čega je čestitku uputio vjeroučitelj Igor Grubišić, istaknuvši da nam u ovo uskrsno vrijeme, ali i inače, uzor u ponašanju treba biti pomaganje drugima.

Školski bend Ruđer, pod mentorstvom profesora Igora Grubišića, izveo je nekoliko pjesama, a članovi dramske i recitatorske skupine pod mentorstvom profesorice Snježane Šulentić pripremili su za nas recitacije i igrokaz. Tako su učenice Lu Maršalek i Patricija Nenadić recitirale pjesme kojima su predstavljale naše školu na Smotri LiDraNo, a scensku igru Zločesti dječak izvela je ekipa mladih dramaca s nekoliko novih lica, što nas posebno veseli.

Cijeli program vodila je učenica Nora Karač, koja je i ovaj svoj zadatak besprijekorno odradila, te Nori, svim izvođačima i mentorima čestitamo na još jednoj krasnoj priredbi!