preskoči na sadržaj

Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek

Login
Tražilica
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Priručnik za pomoćnike u nastavi za rad s djecom s teškoćama u razvoju
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Roditeljski sastanci
Predmetne informacije
Administrator / datum: 29. 10. 2017. 18:34

INFORMACIJE PREDMETA

U školskoj 2017./2018. godine

A - smjena: 1. i 3. razredi prije podne

B - smjena: 2. i 4. razredi po podne

 

R. br.

Ime i prezime

Zvanje

Informacije predmeta

 

Ravnateljica

 

1.

Vlasta Opačak

prof. biologije

Od ponedjeljka do petka u uredovno vrijeme

 

Str.suradnik-pedagog

 

1.

Gordana Popović

prof. pedagogije

Ponedjeljkom i srijedom od 16,00 do 18,00

 

Nastavnici:

 

1.

Zorica Nestorović

prof.hrvatskog jezika i književnosti

A - ČETVRTAK

10:35-11:15

2.

Sanja Stančić-Mršo

prof.hrvatskog jezika i književnosti

 

3.

Jasna Sudarić

prof.hrvatskog jezika i književnosti

B - ČETVRTAK

14:00-14:45

4.

Saša Vrbanjac

prof.hrvatskog jezika i književnosti

B - PONEDJELJAK

17:30-18:15

5.

Ozana Tomić

prof. glazbene kulture

A - ČETVRTAK

14:50-15:35

6.

Kristijan Kalmar

(Tomislav Livaja)

prof. likovne kulture

mag.educ.lik.kulture

 

7.

Mirna Pokorić

mag.kiparstva i prof.lik.kulture

 

8.

Sonja Ber

dr.sc., prof. engl. i njem.jezika

A - ČETVRTAK

14:00-14:45

9.

Dahna Kristek

prof. engleskog i njemačkog  jezika

A – UTORAK

14:00 – 14:45

10.

Darija Ergotić

prof. engl. i njem.jezika

B - SRIJEDA

11:25-12:15

11.

Tamara

Kapraljević

prof.engl. i njem.jezika

B - ČETVRTAK

12:20-13:00

12.

Ljiljana Čelebić

mag.educ.njemačkog jezika i knjiž.

 

13.

Igor Grubišić

magistar  teologije

B - UTORAK

18:20-19:00

14.

Adrijana Lovrinčević

dipl. teolog

 

15.

Dora Trajber

dipl. teolog

 

14.

Ivana Borić

mag. psihologije

 

16.

Vedran Rutnik

(Bratislava Bosić)

prof. filozofije i sociologije

 

17.

Atila Lukić

mag.edukac.filozofije i sociologije

A - ČETVRTAK

14:50-15:35

18.

Ana Lukić

mag.edukacije povijesti i mag.ped.

A - PONEDJELJAK

15:50-16:35

19.

Mirko Drmić

mr.oecc.

 

20.

Ozana Vignjević

prof. povijesti

 

21.

Sandra Valić

prof.povijesti i hrvatskog jezika  i književnosti

B - ČETVRTAK

16:40-17:25

22.

Mirjana Kurbalić

profesor TZK

 

23.

Diana Trišler

profesor  kineziologije

 

24.

Daniel Dekany

profesor  geografije

 

25.

Tin Kovačević

prof. sociol. i geografije

B - PETAK

16:40-17:25

26.

Tea Sertić

(Matija Grgurić)

dipl. inž. geologije i geografije

 

27.

Ivana Fajfer

( Ivana Katinić)

prof.  matematike i fizike

mag.educ.fiz.i mat.

A - ČETVRTAK

9:50-10:35

B - UTORAK

16:40-17:25

28.

Rebeka Konjarik

Bošnjak

prof.  matematike i fizike

A - SRIJEDA

8:50-9:35

29.

Branka Biljan

prof.  matematikei fizike

A - UTORAK

10:40-11:25

30.

Mirjana Nagy

 

prof. matematike i fizike

B - PETAK

10:40-11:25

31.

Zrinka Rihter

prof.  matematike i fizike

A - ČETVRTAK

14:00-14:45

32.

Sanja Erkapić

prof. fizike i politehnike

 

33.

Ana Krmek

 

prof.biologije i kemije

A - UTORAK

11:30-12:15

34.

 Martina Janković

prof.biologije i kemije

A - UTORAK

14:50-15:35

35.

Maja Starčević

mr.sc., prof. biologije i kemije

B - PONEDJELJAK

17:30-18:15

36.

Gabrijela Roguljić

mag.educ.biol.i kem.

 

37.

Christina Varžić

prof. biologije  i kemije

 

38.

Zorica Majić

prof. biologije i kemije

A - SRIJEDA

10:40-11:25

39.

Igor Prašnikar

prof. biologije i kemije

A - ČETVRTAK

16:40-17:25

40.

Nada Pitinac

dipl.inž. kemijske tehnologije

B - ČETVRTAK

16:40-17:25

41.

Ljiljana Vidović

prof. biologije i kemije

 

42.

Adrijana Šepić

 

prof. biologije i kemije

A - SRIJEDA

15:50 – 16:35

43.

Ksenija

Medvidović

dipl. inž. prehrambene tehnologije

B - PETAK

10:40-11:25

44.

Tatjana Varga

dipl. inž. prehrambene tehnologije

A - SRIJEDA

10:40 – 11:25

B - PONEDJELJAK

16:40-17:25

45.

Ankica Milković

dipl. inž. prehrambene tehnologije

 

46.

Dragana Viljanac

dipl. inž. prehrambene tehnologije

A - UTORAK

14:00-14:45

47.

Danijela Josipović

dipl. inž. prehrambene tehnologije

 

48.

Blaženka Miškić

kozmetičar

 

49.

Renato Ergotić

prof. proizvodno tehničkog obrazovanja

B – PONEDJELJAK

10:40 – 11:25

50.

Andrijana Klen

prof. matematike i informatike

B - ČETVRTAK

8:50-9:35

51.

Jelena Tufeković

mag.inž.računalstva

A – UTORAK

14:00 – 14:45

52.

Zorislav Vajnand

grafički inženjer

A - SRIJEDA

14:00-18:00

B - SRIJEDA

8:00-12:00

53.

Ana Karlović

dipl. inž. graf.tehnologije

B – PONEDJELJAK

12:15 – 13:00

54.

Mirjam Pušić

dipl. inž. graf.tehnologije

A -  PONEDJELJAK

9:50 – 10:35

B - PONEDJELJAK

16:40-17:25

55.

Vlatko Lešnjaković

grafički inženjer

 

56.

Vlado Vencl

knjigoveža

 

57.

Antonija

Dumančić

kemijski tehničar

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju