« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
INFORMACIJE PREDMETA
U školskoj 2018./2019. godine
A - smjena: 1. i 3. razredi prije podne
B - smjena: 2. i 4. razredi po podne
Ime i prezime |
Zvanje |
Informacije predmeta |
Ravnateljica |
|
|
Vlasta Opačak |
prof. biologije |
Od ponedjeljka do petka |
Str.suradnik-pedagog |
|
|
Gordana Popović |
prof. pedagogije |
Ponedjeljkom i po potrebi |
Nastavnici: |
|
|
Zorica Nestorović |
prof.hrvatskog jezika i književnosti |
A - PONEDJELJAK 10:40-11:25 B -SRIJEDA 15:50-16:35 |
Sanja Stančić-Mršo |
prof.hrvatskog jezika i književnosti |
A - ČETVRTAK 15:30 B - PONEDJELJAK 8:45-9:35 |
Jasna Sudarić |
prof.hrvatskog jezika i književnosti |
A - UTORAK 8:50-9:25 B -SRIJEDA 14:00-14:45 |
Saša Vrbanjac |
prof.hrvatskog jezika i književnosti |
A -SRIJEDA 14:00-14:45 B - ČETVRTAK 11:30-12:15 |
Ozana Tomić |
prof. glazbene kulture |
|
Tomislav Livaja |
prof. likovne kulture mag.educ.lik.kulture |
|
Sonja Ber |
dr.sc., prof. engl. i njem.jezika |
A – PETAK 12:15-13:00 B – PETAK 13:10-14:00 |
Dahna Kristek |
prof. engleskog i njemačkog jezika |
A -SRIJEDA 14:50-15:35 B - PONEDJELJAK 10:40-11:25 |
Darija Ergotić |
prof. engl. i njem.jezika |
A – PETAK 16:40-17:25 B – PETAK 10:40-11:25 |
Tamara Kapraljević |
prof.engl. i njem.jezika |
A -SRIJEDA 12:20-13:00 B -SRIJEDA 14:00-14:45 |
Igor Grubišić |
magistar teologije |
A – PETAK 14:00-14:45 B - PONEDJELJAK 10:40-11,25 |
Ivana Borić-Letica |
mag. psihologije |
A - PONEDJELJAK 14:00-14:45 B - PONEDJELJAK 15:50-16:35 |
Vedran Rutnik |
mag.educ.fil. i pedag. |
|
Atila Lukić |
mag.edukac.filozofije i sociologije |
B – PETAK 11:30-12:15 |
Ozana Vignjević |
prof. povijesti |
A - UTORAK 14:00-14:45 B - PONEDJELJAK 12:20-13:05 |
Sandra Valić |
prof.povijesti i hrvatskog jezika i književnosti |
A -SRIJEDA 10:40-11:25 B – PETAK 16:40-17:25 |
Mirjana Kurbalić |
profesor TZK |
A - UTORAK 14:50-15:35 |
Diana Trišler |
profesor kineziologije |
B - ČETVRTAK 14:00-14:45 |
Daniel Dekany |
profesor geografije |
|
Tin Kovačević |
prof. sociol. i geografije |
A - UTORAK 17:70-18:15 B – PETAK 14:50-15:35 |
Tea Sertić |
dipl. inž. geologije i geografije |
A -SRIJEDA 16:35-17:15 B - ČETVRTAK 8:45-9:35 |
Ivana Fajfer |
prof. matematike i fizike |
A - UTORAK 9:50-10:35 B - PONEDJELJAK 15:50-16:35 |
Rebeka Konjarik Bošnjak |
prof. matematike i fizike |
A – PETAK 14:00-14:45 B - PONEDJELJAK 10:40-11:25 |
Branka Biljan |
prof. matematikei fizike |
A -SRIJEDA 12:20-13:05 B -SRIJEDA 16:40-17:25 |
Mirjana Nagy
|
prof. matematike i fizike |
A - UTORAK 9:50-10:35 B - PONEDJELJAK 12:20-13:05 |
Zrinka Rihter |
prof. matematike i fizike |
B - UTORAK 14:00-14:45 |
Sanja Erkapić |
prof. fizike i politehnike |
|
Ana Krmek
|
prof.biologije i kemije |
A -SRIJEDA 15:50-16:30 B - ČETVRTAK 8:50-9:35 |
Martina Janković |
prof.biologije i kemije |
A - PONEDJELJAK 16:40-17:25 B - PONEDJELJAK 8:50-9:35 |
Maja Starčević |
mr.sc., prof. biologije i kemije |
A - ČETVRTAK 12:20-13:05 B - ČETVRTAK 14:00-14:45 |
Gabrijela Roguljić |
mag.educ.biol.i kem. |
B - PONEDJELJAK 10:45-11:35 |
Nikola Čurčić |
mag.educ.biol.i kem. |
|
Nikolina Sabo |
univ.bacc.biol. |
A - UTORAK 9:50-10:35 |
Zorica Majić |
prof. biologije i kemije |
A - UTORAK 14:50-15:35 B - UTORAK 12:20-13:05 |
Igor Prašnikar |
prof. biologije i kemije |
A -SRIJEDA 14:50-15:35 B – PETAK 12:20-13:05 |
Nada Pitinac |
dipl.inž. kemijske tehnologije |
A - PONEDJELJAK 12:15-13:05 B - PONEDJELJAK 8:50-9:35 |
Ljiljana Vidović |
prof. biologije i kemije |
A - PONEDJELJAK 14:45-15:35 B – PETAK 12:20-13:05 |
Adrijana Šepić
|
prof. biologije i kemije |
A - ČETVRTAK 11:30-12:15 B - ČETVRTAK 14:45-15:35 |
Nives Bušić |
dipl. inž. prehrambene tehnologije |
A - SRIJEDA 17:35-18.00 B - SRIJEDA 10:35-11.00 |
Tatjana Varga |
dipl. inž. prehrambene tehnologije |
A - UTORAK 10:40-11:25 B - UTORAK 17:30-18:15 |
Ankica Milković |
dipl. inž. prehrambene tehnologije |
A - PONEDJELJAK 9:40-10:35 B - PONEDJELJAK 15:40-16:35 |
Dragana Viljanac |
dipl. inž. prehrambene tehnologije |
A - PONEDJELJAK 16:40-17:25 B - PONEDJELJAK 9:50-10:35 |
Blaženka Miškić |
kozmetičar |
|
Renato Ergotić |
prof. proizvodno tehničkog obrazovanja |
A – PETAK 14:00-14:45 B -SRIJEDA 15:40-16:25 |
Andrijana Klen |
prof. matematike i informatike |
A - UTORAK 8:50-9:35 B -SRIJEDA 13:10-14:00 |
Jelena Tufeković |
mag.inž.računalstva |
|
Zorislav Vajnand |
grafički inženjer |
|
Ana Karlović |
dipl. inž. graf.tehnologije |
A – ČETVRTAK 14:50 -15,35. |
Mirjam Georgijevski |
dipl. inž. graf.tehnologije |
A - UTORAK 16:40-17:35 |
Vlatko Lešnjaković |
grafički inženjer |
|
Marina Šutalo |
prof. latinskog jezika i povjesničar umjet. |
A - PONEDJELJAK 8:50-9:35 |
Sanda Varvodić |
prof. fizike i informatike |
A - PONEDJELJAK 8:50-9:35 B - PONEDJELJAK 14:50-15:35 |